Kariera

Wykorzystaj swój potencjał i zbuduj z nami coś wielkiego

Lubisz podejmować nowe wyzwania? Chciał(a)byś dołączyć do innowacyjnego projektu, który rewolucjonizuje sposób zamawiania usług masażu i rehabilitacji z dojazdem do klienta? Nauczyć się budowania i rozwijania biznesu od podstaw?

Już teraz wyślij aplikację i dołącz do zespołu!

Co oferujemy

Chcemy Ci zaproponować przygodę ze światem usług medycznych i corporate wellness w start-upowym wydaniu. Gwarantujemy pracę w kreatywnym i dynamicznym środowisku, ambitne i różnorodne zadania oraz to, że zdobędziesz niepowtarzalne doświadczenie w budowaniu biznesu we wszystkich jego kluczowych obszarach: operacjach, sprzedaży, marketingu & PR, obsłudze klienta oraz business intelligence.

Czego będziemy od Ciebie oczekiwać?

Otwartej głowy i świeżych pomysłów

Umiejętności analitycznych

Gotowości do pracy operacyjnej

Motywacji i otwartości na nowe wyzwania

Wyjścia poza własną strefę komfortu

Wytrwałości w dążeniu do celu

Kogo poszukujemy

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko Junior Business Analyst. Jeśli jesteś studentem studiów licencjackich lub magisterskich na wiodącej uczelni w Polsce, chcesz nauczyć się jak budować i rozwijać biznes od podstaw, to szukamy właśnie Ciebie!

Zakres obowiązków:

Pomoc w organizacji operacji i efektywnych procesów biznesowych

Wsparcie w sprzedaży i nawiązywaniu kontaktów z klientami

Tworzenie kampanii marketingowych w social media

Obsługa klientów indywidualnych i korporacyjnych

Przygotowywanie raportów i analiz rynkowych

Udział w procesie decyzyjnym i spotkaniach zespołu

Dołącz do nas

Jeśli podzielasz naszą pasję, chcesz współtworzyć dynamiczny zespół i zaangażować się w projekt, koniecznie skontaktuj się z nami!

Wyślij nam swoje CV na adres kariera@homedi.pl, a w swoim e-mailu napisz w kilku zdaniach dlaczego to właśnie Ty chciałbyś dołączyć do naszego zespołu. Czekamy na Twoje zgłoszenie!