O nas

Poznaj ekspertów w dziedzinie profesjonalnych usług masażu

Tworzymy zespół młodych i ambitnych profesjonalistów. Nasze doświadczenie zawodowe zdobywaliśmy w sektorze służby zdrowia, wiodących międzynarodowych firmach z obszaru doradztwa strategicznego oraz budowy i rozwoju biznesów internetowych.

Co nas wyróżnia

Szybki proces zamówienia

Zamów usługę profesjonalnego masażu z dojazdem poprzez nasz prosty i intuicyjny system online. Z przejrzystym cennikiem, bez ukrytych opłat.

Tylko wykwalifikowani terapeuci

Starannie rekrutujemy najlepszych masażystów i fizjoterapeutów. Posiadają oni wieloletnie doświadczenie i odpowiednie kwalifikacje.

Zawsze dostępni

W naszej ofercie znajdują się różnego rodzaju masaże z możliwością rezerwacji online. Dostępne przez cały rok, 7 dni w tygodniu.

Nasze wartości

Zawsze stawiamy interes Klientów na pierwszym miejscu. Ich oczekiwania są naszym priorytetem.

Skupiamy się na jakości we wszystkich działaniach. Nasi terapeuci stale rozwijają swoje kompetencje.

Realizujemy powierzone nam zadania bez względu na ich specyfikę. Na nas zawsze można polegać.

Nasi założyciele

Arkadiusz Bielecki

Arkadiusz jest entuzjastą startupów i nowych technologii. Swoje doświadczenie zdobywał w 6 krajach na 3 różnych kontynentach. Pracował m.in. w trzech spółkach z ramienia Rocket Internet w Singapurze i Hong Kongu oraz w dziale doradztwa biznesowego PwC.

 

Budował i rozwijał startupy w obszarach biznesu B2C: sprzedaży e-commerce do Azji Południowo-Wschodniej (Lazada), technologii mobilnych w transporcie miejskim (Easy Taxi) oraz zamawiania i dostawy produktów spożywczych online (foodpanda). W Homedi odpowiedzialny jest za stronę biznesową działalności.

 

Ukończył studia na kierunkach finanse i rachunkowość oraz zarządzanie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, management w Nova School of Business and Economics w Portugalii, a także stypendium zagraniczne na University of the West of Scotland w Wielkiej Brytanii. Prywatnie jest pasjonatem dalekich podróży, aktywnego trybu życia oraz rozwoju osobistego.

Marlena Brodniewicz

Marlena jest związana z branżą medyczną od ponad 5 lat. Miała okazję współpracować z najbardziej doświadczonymi fizjoterapeutami i specjalistami innych dziedzin medycznych w Polsce, którzy umożliwili jej doskonalenie praktycznego warsztatu zawodowego.

 

Specjalizuje się w terapii manualnej dolegliwości bólowych kręgosłupa u osób dorosłych, nieprawidłowościach rozwoju u dzieci oraz terapii wad postawy. Posiada kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć korekcyjnych dla najmłodszych, a także w pracy z dorosłymi pacjentami z zaburzeniami układu ruchu. W Homedi jest odpowiedzialna za działania związane z rozwojem i organizacją usług medycznych.

 

Marlena jest absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Prywatnie lubi ruch na świeżym powietrzu, każdy rodzaj aktywności fizycznej oraz podróże, te bliskie jak i bardziej odległe. Chętnie podejmuje nowe wyzwania. To wszystko sprawia, że zawsze stawia na rozwój osobisty i zawodowy.

Dołącz do nas

Nieustannie poszukujemy nowych talentów.

 

Jesteś osobą biznesową i chciał(a)byś dołączyć do naszego dynamicznego zespołu? Sprawdź, co oferujemy i na jakie stanowiska obecnie prowadzimy rekrutację.

 

Jesteś masażystą lub fizjoterapeutą? Dowiedz się, jak skorzystasz na współpracy z nami!