Masaż biurowy

Zregeneruj siły podczas przerwy w pracy

Masaż w pracy jest świetnym rozwiązaniem dla pracowników, którzy większość dnia spędzają przy biurku i odczuwają dolegliwości bólowe związane z siedzącym trybem pracy. To także doskonały sposób na chwilę relaksu dla uczestników eventów, targów i konferencji!

Zapytaj o ofertę

Korzyści dla pracodawcy

Zwiększ wydajność i motywację

Podnieś efektywność i morale pracowników oraz optymalizuj koszty działalności dzięki zmniejszeniu ich absencji z powodu choroby.

Zadbaj o zdrowie i profilaktykę

Popraw zdrowie fizyczne i psychiczne zatrudnionych osób oraz zadbaj dla nich o odpowiednią profilaktykę chorób zawodowych.

Wzmocnij atrakcyjny wizerunek

Zapewnij komfortowe warunki w miejscu pracy oraz stwórz wizerunek firmy społecznie odpowiedzialnej dla zewnętrznych interesariuszy.

Korzyści dla pracownika

Zniweluj stres i zmęczenie

Zredukuj napięcie mięśniowe podczas intensywnej pracy oraz ogranicz występowanie chorób sezonowych i liczbę zwolnień lekarskich.

Popraw samopoczucie i koncentrację

Zwiększ witalność i sprawność intelektualną w kryzysowych chwilach, dzięki czemu będziesz w pełni zregenerowany i gotowy do pracy.

Zminimalizuj dolegliwości bólowe

Poczuj ulgę przy bólach pleców i stawów oraz schorzeniach zawodowych takich jak zespół cieśni nadgarstka i rwy barkowej.

Jak wygląda masaż biurowy

W odprężającej atmosferze

Masaże odbywają się przy muzyce relaksacyjnej w zaciszu sali konferencyjnej, są wykonywane przez ubranie i bez użycia olejków.

Na specjalnym fotelu

Masowane są części ciała najbardziej narażone na dolegliwości bólowe: kark, plecy, ramiona i nadgarstki, na specjalnie przystosowanym fotelu.

O dogodnej godzinie

Dostępne są różne zakresy czasowe, np. 15, 20 lub 30-minutowe, z możliwością koordynacji procesu zapisów poprzez system rezerwacji online.

Zapytaj o ofertę