Masaż z dojazdem

Zrelaksuj się w zaciszu ulubionego miejsca

W ofercie Homedi znajdują się różnego rodzaju masaże dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Nasi masażyści przyjadą we wskazane miejsce o dogodnej dla Ciebie godzinie. Tobie pozostaje tylko przygotować się do wizyty i odprężyć podczas sesji masażu!

Wybierz rodzaj masażu

Masaż klasyczny

Połączenie zabiegu relaksującego i leczniczego. Rozluźnia napięte mięśnie i pozwala ukoić nerwy. Jest pomocny w łagodzeniu takich dolegliwości jak napięcie psychiczne, skurcze mięśniowe, bóle stawów i mięśni oraz napięciowe bóle głowy.

Zamów wizytę

Masaż relaksacyjny

Idealny sposób na zmęczenie zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Leczy obolałe i napięte mięśnie, a także jest prawdziwą przyjemnością dla ciała i ducha. Sprawia, że można się w pełni odprężyć i nabrać energii do codziennego funkcjonowania.

Zamów wizytę

Masaż leczniczy

Pobudza przemianę materii i krążenie. Ugniatanie, głaskanie, rozciąganie sprawia przyjemny ból i przynosi odprężenie. Pozwala pozbyć się bólów kręgosłupa, karku, mięśni, pomaga także zwalczyć cellulit oraz daje ukojenie różnym częściom ciała.

Zamów wizytę

Masaż sportowy

Nieodłączny element treningu każdego sportowca, wykonywany przy użyciu większej siły i energii. Pomaga zapobiegać kontuzjom, likwiduje skutki przetrenowania, rozgrzewa i relaksuje mięśnie oraz zapobiega zakwasom po ćwiczeniach.

Zamów wizytę

Masaż wyszczuplający

Skuteczny sposób na cellulit i spalanie tłuszczu gromadzącego się w nadmiernych ilościach w różnych miejscach na ciele, szczególnie na udach i pośladkach. Dzięki pobudzeniu krążenia krwi i limfy oczyszczanie organizmu z toksyn jest przyspieszone.

Zamów wizytę

Masaż bańką chińską

Łączy w sobie cechy masażu relaksującego i odchudzającego. Łagodzi ból, zmniejsza obrzęki limfatyczne i pomaga walczyć z cellulitem. Sprzyja również poprawie krążenia krwi, oczyszcza organizm z toksyn i wspomaga przemianę materii.

Zamów wizytę

Masaż dla kobiet w ciąży

Łagodzi uczucie bólu kręgosłupa, likwiduje obrzęki i opuchliznę nóg. Mięśnie poddawane uciskowi stają się bardziej elastyczne, a ugniatanie odpowiednich miejsc na ciele aktywizuje mikrokrążenie i wspomaga pracę układu limfatycznego.

Zamów wizytę

Drenaż limfatyczny

Ma działanie odchudzające oraz pobudza krążenie krwi i limfy, poprawiając w ten sposób stan organizmu. Przyspiesza metabolizm i redukuje tkankę tłuszczową. Polecany dla osób, które pragną ujędrnić skórę, usunąć toksyny oraz zwalczyć cellulit.

Zamów wizytę

Masaż biurowy

Przynosi ulgę przemęczonym i spiętym mięśniom spowodowane stresem i siedzącym trybem pracy. Eliminuje sztywność i ból karku, lędźwi i nadgarstków. Poprawia koncentrację i zwiększa wydajność oraz motywację pracowników.

Zapytaj o ofertę