Rehabilitacja z dojazdem

Odzyskaj sprawność bez czekania w kolejce

W ofercie Homedi znajdują się różnego rodzaju zabiegi fizjoterapii dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Nasi terapeuci przyjadą we wskazane miejsce o dogodnej dla Ciebie godzinie. Tobie pozostaje tylko przygotować się do wizyty i odzyskać sprawność!

Wybierz rodzaj terapii

Rehabilitacja dorosłych

Terapeuta ma pod opieką tylko jednego pacjenta, dzięki temu rehabilitacja jest bardziej efektywna. Zabiegi wykonywane w domu nie różnią się od tych w przychodni, a pacjenci z ograniczoną mobilnością nie narażają się na ryzyko dodatkowej kontuzji.

Zamów wizytę

Rehabilitacja osób starszych

Zmniejsza dolegliwości bólowe oraz poprawia możliwości samoobsługi i lokomocji w mieszkaniu. Zwiększa zdolność do podejmowania wysiłku i koordynacji ruchowej oraz poprawia stan psychiczny i samopoczucie pacjenta.

Zamów wizytę

Rehabilitacja dzieci

Dzieci korzystające z zabiegów rehabilitacyjnych we własnym otoczeniu czują się pewniej i bezpieczniej oraz nie są narażone na poczucie lęku przed szpitalem. Łatwiej im jest zapamiętać i powtórzyć ćwiczenia zalecane do wykonania.

Zamów wizytę

Rehabilitacja niemowląt

Podczas terapii dziecku dostarczane są prawidłowe doznania czuciowe i ruchowe. Zadaniem terapeuty jest mobilizacja do ćwiczeń, a rehabilitacja odbywa się według planu terapeutycznego dostosowanego do jego indywidualnych możliwości.

Zamów wizytę

Terapia manualna

Terapeuci wykorzystują różnorodne metody takie jak PNF, Kinesiology Taping i neuromobilizacje, aby zapewnić najwyższą jakość usług medycznych oraz zagwarantować skuteczność podejmowanych działań rehabilitacyjnych.

Zamów wizytę

Fizykoterapia

Wykorzystywane są różne rodzaje metod dzięki przenośnym aparatom do fizykoterapii. Wykonywany jest szereg zabiegów w celu zadziałania na organizm pacjenta i wywołania w nim ściśle określonych zmian.

Zamów wizytę